O centrum

Szanowni Państwo,

Gdy w marcu 2014 roku otwierałam swój gabinet, nie liczyłam na to, że w tak krótkim czasie tak wiele osób zechce skorzystać z oferowanej w nim porady lub innej formy pomocy. Dziękuję Państwu za dany mi w ten sposób kredyt zaufania.

Te blisko trzy lata pozwoliły mi również na zapoznanie się z głównymi problemami, które dotykają nasze najbliższe środowisko. Chcąc im sprostać, a jednocześnie jeszcze bardziej i pełniej pomóc Państwu w ich przezwyciężeniu, podjęłam decyzję o otwarciu pierwszego w regionie Pilskiego Centrum Psychoterapii.

Czy na Państwa drodze pojawił się kiedyś problem, którego nie umieliście od razu rozwiązać? Wtedy zazwyczaj w pośpiechu podejmuje się błędną decyzję. A czy próbowaliście Państwo kiedyś wstrzymać się z jej podjęciem, by nieco ochłonąć? Ponoć kolejnego dnia 20% problemów przestaje się wydawać problematyczne, kolejne 20% samo się rozwiązuje, na 20% problemów znajdziemy rozwiązanie tuż po przebudzeniu, a o 20% zapomnimy i zostanie nam już tylko 20% problemów, którymi rzeczywiście musimy się zająć.
Jeżeli w poszukiwaniu rozwiązania tych 20% problemów zajrzeliście Państwo na tę stronę, to jako ZESPÓŁ możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań oraz wykorzystamy całą posiadana przez NAS wiedzę, aby POMÓC. Jesteśmy właśnie od tego!

W dobie pandemii COVID - 19 dokładamy wszelkich starań aby wizyty były dla Państwa bezpieczne. Nasz personel jest zaszczepiony a gabinety regularnie dezynfekowane. Umożliwiamy również wizyty online.

ZAPRASZAMY!