mgr Joanna Baj-Skierkowska

Jestem z wykształcenia psychologiem psychoterapeutą oraz filologiem angielskim. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i kieruję się w swojej pracy zasadami kodeksu etyki psychoterapeuty PTPS. Poddaję się także regularnej superwizji.

Wiedzę oraz doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas studiów psychologicznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, w trakcie wieloletniej pracy w szkole (także w roli pedagoga) oraz podczas półrocznego stażu na Oddziale Psychiatrycznym 107 Szpitala Wojskowego z Przychodnia SPZOZ w Wałczu. Obecnie jestem studentką III roku Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej przygotowującej do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty psychodynamicznego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Oferuje Państwu pomoc w  kryzysach życiowych,  konsultacje oraz psychodynamiczną psychoterapię indywidualną. Jako terapeuta z ciekawoscia i namysłem podchodzę do każdej Osoby starając się zrozumieć podłoże jej trudności. Z uważnością  towarzyszę jej w drodze do samopoznania i odkrycia własnej indywidualności. W atmosferze szacunku i akceptacji poszukujemy takich rozwiązań, które umożliwią bardziej satysfakcjonujące i pełniejsze życie.

Zapraszam na spotkanie